Sada příborů Amefa Neptune, 24ks

Sada příborů Amefa Neptune Milujete poslední trendy, vkus a styl? Pak ve vaší kuchyni určitě nesmí chybět sada jídelních příborů značky Amefa,... více informací »
Sada příborů Amefa Neptune
Značka: Amefa
807 Kč
Více informací
Sada příborů Amefa Neptune Milujete poslední trendy, vkus a styl? Pak ve vaší kuchyni určitě nesmí chybět sada jídelních příborů značky Amefa,...

Sada příborů Amefa Neptune Milujete poslední trendy, vkus a styl? Pak ve vaší kuchyni určitě nesmí chybět sada jídelních příborů značky Amefa, která všechno zmíněné naprosto splňuje. Elegantní provedení příborů se stane výborným doplňkem každé kuchyně. Sada jídelních příborů Sada příborů Neptune se skládá z 24 kusů, kdy jídelní nůž, vidlička, polévková lžíce, ale i kávová lžička jsou obsaženy vždy po šesti kusech. Příbory jsou vyrobeny z oceli, a po použití je můžete bez starostí vložit do myčky nádobí. Tak si oživte svoji kuchyni a jídelnu zajímavou sadou v atraktivním designu.

Nejprodávanější produkt Sada příborů Amefa Neptune, 24ks od známého dodavatele Amefa máte možnost pořídit momentálně na webu za akční cenu! Aktuálně v akci od 807 Kč.