Sada dětských příborů Amefa Teddy Bear, 4ks

Sada příborů Amefa Teddy Bear Sadu dětských příborů s motivem medvídka určitě ocení malí milovníci jídla, kteří se na oběd budou těšit... více informací »
Sada dětských příborů Amefa Teddy Bear
Značka: Amefa
325 Kč
Více informací
Sada příborů Amefa Teddy Bear Sadu dětských příborů s motivem medvídka určitě ocení malí milovníci jídla, kteří se na oběd budou těšit...

Sada příborů Amefa Teddy Bear Sadu dětských příborů s motivem medvídka určitě ocení malí milovníci jídla, kteří se na oběd budou těšit ještě více, a ty děti, kteří jíst moc nechtějí, třeba právě díky této sadě k jídlu lépe nalákáte. Sada dětských příborů Sada příborů Teddy Bear se skládá ze čtyř kusů. V dárkovém balení tak naleznete lžíci, vidličku, nůž a lžičku. Příbory jsou vyrobeny z nerezu, který je vhodný pro každodenní používání. Na rukojeti každého kusu příboru se nachází roztomilý medvídek, a pro co nejdelší uchování potisku je vhodné příbory nevkládat do myčky nádobí, ale raději je umýt ručně. Pro maximální bezpečnost dětí nejsou vidlička a nůž zcela nabroušeny, tak pořiďte svému dítěti krásnou sadu příborů, se kterou jej i jídlo bude bavit.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Sada dětských příborů Amefa Teddy Bear, 4ks od spolehlivého výrobce Amefa pohodlně seženete u nás právě skutečně výhodně. Za bezkonkureční cenu 325 Kč.