Sada dětských příborů Amefa Forest Friends, 4ks

Sada příborů Amefa Forest Friends Sadu dětských příborů s motivem zvířátek určitě ocení malí milovníci jídla, kteří se na oběd budou... více informací »
Sada dětských příborů Amefa Forest Friends
Značka: Amefa
493 Kč
Více informací
Sada příborů Amefa Forest Friends Sadu dětských příborů s motivem zvířátek určitě ocení malí milovníci jídla, kteří se na oběd budou...

Sada příborů Amefa Forest Friends Sadu dětských příborů s motivem zvířátek určitě ocení malí milovníci jídla, kteří se na oběd budou těšit ještě více, a ty děti, kteří jíst moc nechtějí, třeba právě díky této sadě k jídlu lépe nalákáte. Sada dětských příborů Sada příborů Forest Friends se skládá ze čtyř kusů. V dárkovém balení tak naleznete lžíci, vidličku, nůž a lžičku. Příbory jsou vyrobeny z nerezu, který je vhodný pro každodenní používání. Na rukojeti každého kusu příboru se nachází roztomilé zvířátko, a pro co nejdelší uchování potisku je vhodné příbory nevkládat do myčky nádobí, ale raději je umýt ručně. Pro maximální bezpečnost dětí nejsou vidlička a nůž zcela nabroušeny, tak pořiďte svému dítěti krásnou sadu příborů, se kterou jej i jídlo bude bavit.

Tento diskontní produkt Sada dětských příborů Amefa Forest Friends, 4ks od dodavatele zboží Amefa jednoduše můžete získat tady teď právě levně. V současnosti pořídíte za cenu 493 Kč.