Sáčkový vysavač Beko VCC34803AD

Nejdůležitější vlastnosti vysavače Výkon motoru Objem nádoby Pracovní dosah HEPA 12 Turbo Regulace výkonu Účinná filtrace... více informací »
Sáčkový vysavač Beko VCC34803AD
Značka: Beko
1 899 Kč
Více informací
Nejdůležitější vlastnosti vysavače Výkon motoru Objem nádoby Pracovní dosah HEPA 12 Turbo Regulace výkonu Účinná filtrace...

Nejdůležitější vlastnosti vysavače Výkon motoru Objem nádoby Pracovní dosah HEPA 12 Turbo Regulace výkonu Účinná filtrace Všechny vysavače Beko jsou vybaveny výstupními filtry HEPA, které účinně omezují pronikání prachových částic obsažených ve vzduchu vyfukovaném z vysavače. Kompaktní velikost Kompaktní velikost vysavače znamená, že nezabírá mnoho místa a snadno se skladuje, což je důležité zejména v menších bytech, kde se počítá každý centimetr prostoru. Šikovné příslušenství Turbo kartáč pro efektivní vysávání chlupů a vlasů, perfektně funguje jak na parketách, tak na kobercích s krátkým vlasem. Univerzální kartáč 2 v 1 s pohodlným mechanismem vám umožní skrýt štětiny, aniž byste se museli ohýbat. Široký vstup zlepšuje výkon vysávání. Regulace výkonu Elektronické ovládání výkonu umožňuje přizpůsobit práci vysavače vašim potřebám. Nezapomeňte, že snížením výkonu práce můžete vypnout vysavač a také ušetřit více energie!
Ve slevě produkt Sáčkový vysavač Beko VCC34803AD jde nakoupit právě nyní tu na stránkách v rubrice sáčkové vysavače. Najděte si skvělé zboží z této kategorie za příznivou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete další prověřené kousky značky Beko. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Sáčkový vysavač Beko VCC34803AD od značky s dlouholetou tradicí Beko je k dispozici u nás právě za nejnižší cenu! Aktuálně stojí u nás 1 899 Kč.