Rychlovarná konvice Russell Hobbs 20415-70, krémová, 1,7l

Rychlovarná konvice Russell Hobbs 20415-70 Inovativní funce Pohled na krémovou konvici Colours Classic s propracovaným designem vás pohladí po duši,... více informací »
Rychlovarná konvice Russell Hobbs
Značka: Russell Hobbs
998 Kč
Více informací
Rychlovarná konvice Russell Hobbs 20415-70 Inovativní funce Pohled na krémovou konvici Colours Classic s propracovaným designem vás pohladí po duši,...

Rychlovarná konvice Russell Hobbs 20415-70 Inovativní funce Pohled na krémovou konvici Colours Classic s propracovaným designem vás pohladí po duši, zatímco její inovativní funkce ušetří až 70 % energie. Konvice Russell Hobbs v decentním designu s chytrými funkcemi ozdobí vaši kuchyňskou linku, aniž by plýtvala cenným místem nebo vaším drahocenným časem. Zóna rychlého varu Díky označení množství pro přípravu 1/2/3 šálků je ideální pro rychlejší vaření vody. Ušetříte tím čas i peníze za ohřev zbytečně velkého množství vody. Filtr proti usazeninám Filtr proti usazeninám udrží vodní kámen na uzdě a postará se, aby vařená voda byla vždy tak čerstvá, jak jen může být.

Výjimečný a žádaný kus Rychlovarná konvice Russell Hobbs 20415-70, krémová, 1,7l od dodavatele s dlouholetou historií Russell Hobbs můžete nakoupit na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 998 Kč.