Rychlovarná konvice Orava Delux, nerez, 1,7l

Nastavitelná teplota Největší předností je bezpochyby volba konkrétní teploty a její udržování. Každý horký nápoj vyžaduje... více informací »
Rychlovarná konvice Orava Delux
Značka: Orava
1 399 Kč
Více informací
Nastavitelná teplota Největší předností je bezpochyby volba konkrétní teploty a její udržování. Každý horký nápoj vyžaduje...

Nastavitelná teplota Největší předností je bezpochyby volba konkrétní teploty a její udržování. Každý horký nápoj vyžaduje jinou teplotu, aby měl správnou chuť a nevylučovaly se škodlivé látky. Pokud to tedy myslíte s čaji a kávou vážně, nesmí vám tahle konvice doma chybět. Teplotu můžete regulovat od 70 °C do bodu varu prostřednictvím tlačítek. Udržování teploty Neméně důležitou funkcí je udržování zvolené teploty, protože není nic horšího, než zapomenout na ohřátou vodu a pak se zdržovat jejím znovu-ohříváním. Konvice proto jediným stiskem umí udržet teplotu až po dobu 60 minut.

Tento nejprodávanější produkt Rychlovarná konvice Orava Delux, nerez, 1,7l od dodavatele kvalitních produktů Orava máte možnost nakoupit tady nyní ve slevě! Výhodně za skvělou cenu 1 399 Kč.