Rychlovarná konvice Concept RK3334, černá/nerez, 1,7l

Rychlovarná konvice Concept RK3334 Retro design Pokud patříte mezi milovníky venkovského stylu, konvice RK3334 Retrosign v elegantním matném černém... více informací »
Rychlovarná konvice Concept RK3334
Značka: CONCEPT
1 169 Kč
Více informací
Rychlovarná konvice Concept RK3334 Retro design Pokud patříte mezi milovníky venkovského stylu, konvice RK3334 Retrosign v elegantním matném černém...

Rychlovarná konvice Concept RK3334 Retro design Pokud patříte mezi milovníky venkovského stylu, konvice RK3334 Retrosign v elegantním matném černém plášti vás zajisté osloví. Je spojením kvalitního zpracování a okouzlujícího retro designu, díky kterému zavzpomínáte na doby našich babiček. Pojme 1,7 l vody, takže s ní uspokojíte i potřeby velké domácnosti. Kvalitní zpracování Konvice RK3334 je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli, která je velmi odolná a vydrží téměř cokoliv. V kombinaci s vysoce kvalitním konektorem britské značky STRIX máte jistotu dlouhé životnosti. Jednoduchá manipulace a snadná údržba Konvice je opatřena odnímatelným víkem a velkým plnicím otvorem pro pohodlné plnění vodou. Integrovaný filtr a hladké dno se skrytým topným tělesem zamezují usazování nečistot. Velký vodoznak pod rukojetí nabízí přehled o množství vody uvnitř konvice. Praktický je i plně otočný podstavec s prostorem pro uschování přebytečného kabelu, na který můžete konvici postavit z jakéhokoiv úhlu. Bezpečnost na prvním místě Konvice je vybavena trojnásobným bezpečnostním systémem. Ten vám zaručí, že se konvice automaticky vypne po dosažení bodu varu, pokud ji sejmete z podstavce nebo v okamžiku, kdy ji omylem zapnete prázdnou. Hlavní spínač slouží jako kontrolka provozu a rozsvítí se vždy, když konvici zapnete. Nechybí ani protiskluzové nožičky pro zajištění větší stability. 5 barevných variant Pokud se vám tato konvička líbí, ale barevně neladí do vaší kuchyně, můžete vybírat z dalších 4 barevných variant – bílá (RK3330), krémová (RK3331), červená (RK3332) a tmavý nerez (RK3333). Ve slevě tento produkt máte možnost najít teď tady na našich stránkách zařazený v sekci rychlovarné konvice concept! Prozkoumejte ještě podobné kusy ve zmiňované sekci za příznivou cenu. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další kvalitní zboží značky CONCEPT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka CONCEPT pro své zákazníky dodává špičkové výrobky Nakupujte výhoděn u nás.

Tento levný produkt Rychlovarná konvice Concept RK3334, černá/nerez, 1,7l od výrobce s dobrým jménem CONCEPT můžete sehnat tady nyní za rozumné peníze. Aktuálně za super cenu 1 169 Kč.