Rychlovarná konvice Concept RK3251, červená/nerez, 1,2l

Praktická ve všech směrech S rychlovarnou konvicí RK3251 o objemu 1,2 l připravíte až 5 šálků na jedno naplnění. Je vyrobená z... více informací »
Rychlovarná konvice Concept RK3251
Značka: CONCEPT
699 Kč
Více informací
Praktická ve všech směrech S rychlovarnou konvicí RK3251 o objemu 1,2 l připravíte až 5 šálků na jedno naplnění. Je vyrobená z...

Praktická ve všech směrech S rychlovarnou konvicí RK3251 o objemu 1,2 l připravíte až 5 šálků na jedno naplnění. Je vyrobená z ušlechtilé nerezové oceli, takže je velmi odolná a bude vám dlouho sloužit. Díky vodoznaku máte dokonalý přehled o množství vody uvnitř konvice. Ve vypínači je umístěná kontrolka provozu, která se rozsvítí vždy, když je konvice zapnutá. Značkový konektor STRIX Konvice je osazena konektorem britské značky STRIX, který je zárukou vysoké kvality a díky kvalitě použitých materiálů prodlužuje životnost spotřebiče. Jednoduchá manipulace Konvice je opatřena širokým hrdlem pro snadné nalévání vody do šálků. Jednoduše ji otevřete stiskem jednoho tlačítka. Díky skrytým topným tělesům a jemnému vyjímatelnému filtru proti vodnímu kameni se vám bude konvice jednoduše udržovat. Další výhodou je otočná základna, která zrychluje manipulaci s konvicí. Bezpečnost na prvním místě Konvice je opatřena trojnásobným bezpečnostním systémem. Ten vám zaručí, že se konvice automaticky vypne po dosažení bodu varu, pokud ji sejmete z podstavce nebo v případě, že ji omylem zapnete prázdnou. Tento kvalitní a žádaný kus Rychlovarná konvice Concept RK3251, červená/nerez, máte možnost získat zrovna tady u nás ve známé sekci nerezové rychlovarné konvice. Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny!

Zlevněný produkt Rychlovarná konvice Concept RK3251, červená/nerez, 1,2l od výrobce se zárukou kvality CONCEPT snadno můžete pořídit v naší nabídce extra se slevou! Výhodně za 699 Kč.