Ruční šlehač Gorenje M500DCBK, 500W

Ruční šlehač Gorenje M500DCBK Ruční šlehač dnes najdeme snad v každé domácnosti, je to praktický pomocník, který dokáže usnadnit a zrychlit... více informací »
Ruční šlehač Gorenje M500DCBK
Značka: Gorenje
899 Kč
Více informací
Ruční šlehač Gorenje M500DCBK Ruční šlehač dnes najdeme snad v každé domácnosti, je to praktický pomocník, který dokáže usnadnit a zrychlit...

Ruční šlehač Gorenje M500DCBK Ruční šlehač dnes najdeme snad v každé domácnosti, je to praktický pomocník, který dokáže usnadnit a zrychlit práci. S ručním šlehačem značky Gorenje připravíte nadýchané pomazánky, skvěle zpracujete těsto nebo vyšleháte bílky během pár chvil. 5 rychlostí + Turbo Gorenje M500DCBK disponuje výkonným 500W motorem a pěti rychlostmi, každý si tak jistě vybere tu nejlepší pro co nejlepší zpracování surovin. U šlehače nechybí ani funkce Turbo, která dokáže zvýšit rychlost otáček na maximum. Snadná obsluha Podle typu míchaných surovin si vyberete ze dvou typů nástavců. Pro jemné a tekutější suroviny využijete šlehací metly, naopak pro zpracování hutných těst skvěle poslouží hnětací háky. Pro vysunutí nástavců pak jen stačí zmáčknout tlačítko, které nástavce okamžitě uvolní. Hodně oblíbený produkt pořídíte přímo tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci ruční šlehače! Připravili jsme akční výrobky z naší sekce za nejnižší cenu.

Tento designový výrobek Ruční šlehač Gorenje M500DCBK, 500W od společnosti s předním postavením na trhu Gorenje můžete dostat online výhodně! Nyní za akční cenu 899 Kč.