ROCCAT Burst Core herní myš, bílá

Herní myš Roccat Burst Core Brzdí kancelářská myš váš herní výkon, Přistihnete se, že bojujete s ovládáním spíš než s nepřáteli? Potom je... více informací »
ROCCAT Burst Core herní myš
Značka: ROCCAT
766 Kč
Více informací
Herní myš Roccat Burst Core Brzdí kancelářská myš váš herní výkon, Přistihnete se, že bojujete s ovládáním spíš než s nepřáteli? Potom je...

Herní myš Roccat Burst Core Brzdí kancelářská myš váš herní výkon, Přistihnete se, že bojujete s ovládáním spíš než s nepřáteli? Potom je čas přesedlat na výkonnějšího koně. Uvidíte, že se vaše herní výsledky znatelně zlepší a k běžné myši se už nevrátíte. Vysoká citlivost Burst Core má citlivost 8 500 dpi, běžná kancelářská myš mívá okolo 1000 dpi, což je obrovský rozdíl. A o co tu jde? Citlivost myši se měří podle počtu zachytitelných bodů na jeden palec (dots per inch), tedy jak drobné pohyby po podložce rozezná a v návaznosti na to jak rychle se pohybuje kurzor po obrazovce. Dpi má tedy vliv na přesnost a rychlost. Dokonalá ergonomika Herní myš potřebujete nejen vzít pohodlně do ruky, ale hlavně rychle a bez problémů dosáhnout na všechna její tlačítka. Burst Core uspokojí obojí. Navíc je odlehčená. Její tělo je tvořené schránkou z pláství, což snižuje hmotu a tím i váhu. Vrchní vrstva zůstává na druhou stranu dokonale hladká, takže se na ní nezachytává špína. Velká přesnost Kvalitní součástky ještě podporují přesnost myši. Burst Core má spínač Titan Switch optical, který zvládne 100 milionů kliknutí bez jakýchkoliv známek opotřebení. Další součástka, která významě ovlivňuje přesnost a rychlost, je kluzná plocha. Ta modelu Burst Core byla původně vyvinuta pro modely vyšší cenové kategorie, takže bude po povrchu klouzat jako nic.

Žádaný výrobek ROCCAT Burst Core herní myš, bílá od výrobce se skvělou pověstí ROCCAT jednoduše můžete získat v naší internetové nabídce za rozumné peníze! Nyní pořídíte jen za 766 Kč.