Reproduktor Jamo S 801PM, černý

Krásný design Reproduktory, které uchvátí nejen svým vzhledem ale převážně zvukem. Díky svému luxusně vypadajícímu vzhledu... více informací »
Reproduktor Jamo S 801PM
Značka: Jamo
7 910 Kč
Více informací
Krásný design Reproduktory, které uchvátí nejen svým vzhledem ale převážně zvukem. Díky svému luxusně vypadajícímu vzhledu...

Krásný design Reproduktory, které uchvátí nejen svým vzhledem ale převážně zvukem. Díky svému luxusně vypadajícímu vzhledu nebudete muset řešit otázku, kde reproduktory schovat. Jsou vyrobeny v elegantním stylu a perfektně doplní moderní prostředí. A jelikož je menších rozměrů, nezabere vám moc místa, ale svým výkonem vás určitě překvapí. Skvělý zvuk O kvalitní hudbu se starají dva reproduktory. Jedná se o výškový a basový reproduktor, díky nimž si dopřejete bezchybný poslech. Rozměry reproduktorů jsou 285x156x163mm. Pokud hledáte něco menšího ale kvalitního, pak neváhejte. Tyto reproduktory jsou právě pro vás.

Tento nejprodávanější produkt Reproduktor Jamo S 801PM, černý od přední značky Jamo jednoduše seženete zde teď právě za nejnižší cenu. Teď za akční cenu 7 910 Kč.