Reproduktor AQ TANGO 94, černý

Kvalitní zpracování Subwoofer AQ Tango 94 disponuje speciálním zesilovačem pro optimální přednes nejnižších frekvencí.... více informací »
Reproduktor AQ TANGO 94
Značka: AQ Vision
7 999 Kč
Více informací
Kvalitní zpracování Subwoofer AQ Tango 94 disponuje speciálním zesilovačem pro optimální přednes nejnižších frekvencí....

Kvalitní zpracování Subwoofer AQ Tango 94 disponuje speciálním zesilovačem pro optimální přednes nejnižších frekvencí. Kmitočet je úměrný velikosti membrány reproduktoru a vnitřnímu objemu skříně. Díky 20cm reproduktoru s aluminiovou membránou zajistí maximální rychlost a tuhost. Domácí využití Gumové nožky minimalizují vibrace přenášené na podkladovou plochu. Zesilovač je dále vybaven autodetekcí signálu a dobře vyztuženou ozvučnicí. Je vhodný nejen do domácího kina ale i pro přehrávání hudby.
Tento oblíbený produkt Reproduktor AQ TANGO 94, je k sehnání prostě tady u nás umístěný v kategorii audio! Nyní můžete koupit ještě další výrobky z této známé sekce za extra cenu.

Nový výrobek Reproduktor AQ TANGO 94, černý od značky s dlouholetou tradicí AQ Vision je dostupný právě teď ve výhodné akci. Nyní zakoupíte za 7 999 Kč.