Rendlík s poklicí Tefal G1232353 Mineralia Force, 18cm

Nepřilnavý rendlík s poklicí Užívejte si mimořádnou odolnost, s rendlíkem Mineralia Force od Tefalu. Rendlík je vyroben s vysoce... více informací »
Rendlík s poklicí Tefal G1232353 Mineralia Force
Značka: Tefal
1 162 Kč
Více informací
Nepřilnavý rendlík s poklicí Užívejte si mimořádnou odolnost, s rendlíkem Mineralia Force od Tefalu. Rendlík je vyroben s vysoce...

Nepřilnavý rendlík s poklicí Užívejte si mimořádnou odolnost, s rendlíkem Mineralia Force od Tefalu. Rendlík je vyroben s vysoce nepřilnavým povrchem a je vyztužen minerálními částicemi pro mimořádnou trvanlivost. Je vybaven technologií Thermo-Spot®, která zajišťuje dokonalé restování a perfektní barvu a chuť jídla při každém použití. Současně technologie indukčního dna Tefal zaručuje rovnoměrný rozvod tepla po celé nádobě pro lepší výsledky vaření. Navíc má vysoce odolný nepřilnavý vnější povrch, který usnadňuje čištění. Je bezpečný pro zdraví i životní prostředí. Tento nepřilnavý rendlík Tefal Mineralia Force je kompatibilní se všemi druhy plotýnek, včetně indukce.
Tento velmi oblíbený výrobek Rendlík s poklicí Tefal seženete bezprostředně tady u nás v populární sekci hrnce. Získejte ještě jiné kousky z naší kategorie za výhodnou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás najdete další prověřené kousky od dodavatele Tefal. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kus Rendlík s poklicí Tefal G1232353 Mineralia Force, 18cm originál od výrobce Tefal lze nakoupit zrovna se slevou! V současnosti pořídíte za cenu 1 162 Kč.