Řemínek Deveroux, š. 22mm, WD16, ocel. milán, magnet, černá

Ocelový milánský řemínek Deveroux Zvýrazněte styl svých chytrých hodinek s luxusním ocelovým milánským řemínkem WD16 s magnetickým zapínáním... více informací »
Řemínek Deveroux
Značka: Deveroux
359 Kč
Více informací
Ocelový milánský řemínek Deveroux Zvýrazněte styl svých chytrých hodinek s luxusním ocelovým milánským řemínkem WD16 s magnetickým zapínáním...

Ocelový milánský řemínek Deveroux Zvýrazněte styl svých chytrých hodinek s luxusním ocelovým milánským řemínkem WD16 s magnetickým zapínáním v černé barvě z dílny firmy Deveroux. Řemínek značky Deveroux je jasnou volbou pro každého, kdo chce vystoupit z řady a zaujmout stylem a originalitou. Ukažte všem svoji eleganci a přizpůsobte si snadno vzhled svých chytrých hodinek podle příležitosti. Řemínek disponuje dostatečně univerzální délkou, díky čemuž padne na tenká i širší zápěstí. Velice jednoduchým způsobem lze upravit délku řemínku pro maximální pohodlí při jeho nošení. Samotná výměna řemínku je neuvěřitelně snadná. V balení najdete řemínek a dvě osičky pro snadnou montáž. Šířka řemínku: 22 mm Materiál: Ocel Tento oblíbený výrobek najdete zrovna tady u nás umístěný v rubrice řemínky na hodinky 22 mm. Najděte si podobné zboží ve zmíněné sekci za výhodné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty značky Deveroux. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě tento produkt Řemínek Deveroux, š. 22mm, WD16, ocel. milán, magnet, černá od přední značky Deveroux jednoduše můžete najít u nás právě za super peníze! Nyní lze objednat jen za 359 Kč.