Rádio PR85 80's

Rádio PR85 80's Tento přenosný radiomagnetofon ve stylu 80. let si můžete zapnout v klidu doma nebo i při práci na zahradě. K... více informací »
Rádio PR85 80's
Značka: Ricatech
854 Kč
Více informací
Rádio PR85 80's Tento přenosný radiomagnetofon ve stylu 80. let si můžete zapnout v klidu doma nebo i při práci na zahradě. K...

Rádio PR85 80's Tento přenosný radiomagnetofon ve stylu 80. let si můžete zapnout v klidu doma nebo i při práci na zahradě. K jeho přenášení vám pomůže pohodlné madlo. Rádio podporuje přehrávání páskových kazet ale i MP3. Chcete nahrát svoji vlastní hudbu nebo nějaké zvuky či přání na audiokazetu? Využijte zabudovaný mikrofon a tlačítko pro nahrávání a budete si moci pouštět i vlastní tvorbu. Rozhlasový přijímač Své oblíbené stanice si můžete naladit pomocí třípásmového tuneru. Rádia naladíte v pásmech FM, AM a SW. Signál chytíte díky zabudované anténě. Kazetový přehrávač, USB port a SD slot Radiomagnetofon přehraje kazety (MC) s funkcí automatického zastavení. Pro přehrávání z vašich přenosných zařízení jako je USB nebo SD karta, kam si můžete nahrát MP3 hudbu, vám pomůže zabudovaný USB port a SD slot. Reproduktor a napájení Ze zabudovaného reproduktoru o výkonu 8 W se dočkáte slušné zvukové kvality. Poslech hudby si můžete dopřát i přes sluchátka, aniž byste rušili okolí. Sluchátka vložíte jednoduše do výstupu (3,5 mm jack)

Tento zlevněný výrobek Rádio PR85 80's od společnosti s výborným jménem Ricatech k dostání u nás nyní za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 854 Kč.