Raclette gril Severin RG 2344, 1400W

Společník na večírek Gril Severin RG 2344 má grilovací plochu vyrobenou z lávového kamene a z oboustrané nepřilnavé plochy.... více informací »
Raclette gril Severin RG
Značka: Severin
1 149 Kč
Více informací
Společník na večírek Gril Severin RG 2344 má grilovací plochu vyrobenou z lávového kamene a z oboustrané nepřilnavé plochy....

Společník na večírek Gril Severin RG 2344 má grilovací plochu vyrobenou z lávového kamene a z oboustrané nepřilnavé plochy. Lávové kameny vám umožní grilovat bez tuku, díky tomu bude připravené jídlo mnohem zdravější. Plocha na grilování má rozměry 46 x 23 cm. Dolní prostor pod grilovací plochou je uzpůsoben pro 8 malých pánviček. Ty jsou vyrobeny z nepřilnavého povrchu. Jednoduše si na nich opečete brambory, rozehřejete sýr nebo osmahnete zeleninu. Vlastnosti, které oceníte Povrch pánviček i grilovací plocha grilu Severin RG 2344 jsou snadno omyvatelné. Světelná kontrolka vás upozorní, že je přístroj již dostatečně rozpálený a připraven pro grilování. Termostat pro plynulou regulaci teploty je samozřejmostí.

Vysoce kvalitní kousek Raclette gril Severin RG 2344, 1400W od značky se zárukou kvality Severin jednoduše seženete zde nyní za akční cenu! Momentálně v akci za 1 149 Kč.