Pultový mrazák Gorenje FH302CW

Úsporný a výkonný Pultový mrazák Gorenje FH302CW o objemu 303 litrů se díky své nízké spotřebě nachází v energetické... více informací »
Pultový mrazák Gorenje FH302CW
Značka: Gorenje
9 990 Kč
Více informací
Úsporný a výkonný Pultový mrazák Gorenje FH302CW o objemu 303 litrů se díky své nízké spotřebě nachází v energetické...

Úsporný a výkonný Pultový mrazák Gorenje FH302CW o objemu 303 litrů se díky své nízké spotřebě nachází v energetické třídě E. Integrovaná technologie FastFreeze zmrazuje potraviny při teplotě asi -24 °C, aby se zachovaly minerály v potravinách a zachovala se jejich kvalita. Po přibližně 26 hodinách se tato funkce automaticky vypne a teplota uvnitř mrazicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení. Jednoduché ovládání Uvnitř mrazničky se nachází 2 drátěné bílé koše a celý prostor je osvětlen. Ovládání chladničky je jednoduché a za pomocí ovládacího panelu můžete nastavit přesnou teplotu mrazničky. LED osvětlení Vnitřní prostor mrazničky je vybaven LED osvětlením, které zajišťuje dokonalý přehled nad uloženými potravinami. Navíc tak spotřebuje 10x méně energie než při použití běžných žárovek.

Tento designový produkt Pultový mrazák Gorenje FH302CW od výrobce s dobrým jménem Gorenje snadno můžete sehnat již dnes extra výhodně. Akční cena od 9 990 Kč.