Pračka s předním plněním Gorenje WNHEI74SAS

Invertorový motor Pračku Gorenje pohání kvalitní a odolný invertorový motor PowerDrive, který je oproti běžným motorům o poznání tišší a... více informací »
Pračka s předním plněním Gorenje
Značka: Gorenje
8 990 Kč
Více informací
Invertorový motor Pračku Gorenje pohání kvalitní a odolný invertorový motor PowerDrive, který je oproti běžným motorům o poznání tišší a...

Invertorový motor Pračku Gorenje pohání kvalitní a odolný invertorový motor PowerDrive, který je oproti běžným motorům o poznání tišší a výkonnější, navíc s každým cyklem šetří spoustu energie. Díky těmto benefitům vám bude pračka sloužit dlouhá léta. Efektivní praní s jakýmkoliv množstvím prádla Pračka je vybavena senzorem, který v závislosti na množství náplně v bubnu upraví parametry pracího cyklu. Díky tomu dochází k optimální spotřebě vody a elektřiny, navíc vaše oblečení bude vždy čisté a krásně voňavé. Samočisticí program SterilTub Funkce SterilTub odstraní veškeré bakterie uvnitř pračky, které by při nižších pracích teplotách mohly způsobit nepříjmený zápach. S touto funkcí tak bude vaše oblečení bude vždy svěže vonět. Dětská pojistka Pro zabezpečení může být ovládací panel uzamčen po vašem stisknutí speciální kombinace tlačítek, čímž bude nemožné náhodně změnit nastavení.

Velmi žádaný produkt Pračka s předním plněním Gorenje WNHEI74SAS od top značky Gorenje jednoduše najdete zrovna dneska trvale výhodně. Výhodně teď u nás za 8 990 Kč.