Powerbanka WG 10 000mAh, PD, černá

Powerbanka s kapacitou 10 000 mAh Winner Group S kompaktní powerbankou Winner Group budete připraveni na všechny nástrahy, které vám může dnešní... více informací »
Powerbanka WG 10 000mAh
Značka: Winner Group
604 Kč
Více informací
Powerbanka s kapacitou 10 000 mAh Winner Group S kompaktní powerbankou Winner Group budete připraveni na všechny nástrahy, které vám může dnešní...

Powerbanka s kapacitou 10 000 mAh Winner Group S kompaktní powerbankou Winner Group budete připraveni na všechny nástrahy, které vám může dnešní svět postavit do cesty. Se svou velkou kapacitou 10 000 mAh se powerbanka postará o doplnění energie pro váš chytrý telefon, tablet nebo bezdrátová sluchátka i na místech bez přístupu k elektrické zásuvce a díky nízké hmotnosti pouhých 235 gramů se stane vítaným společníkem na každé cestě. Spolehlivá zásobárna energie Ať už míříte na dovolenou k moři nebo vysokohorskou túru, vždy budete mít po ruce zásobu energie pro vaše přenosná zařízení. Powerbanka Winner Group vám díky své velké kapacitě 10 000 mAh umožní nejméně dvakrát dobít průměrný mobilní telefon či jiný přístroj a díky kompatibilitě se systémy rychlého nabíjení Power Delivery a Quick Charge zabere dobíjení mnohem méně času, než kdy dříve. Dobíjejte tři zařízení současně S powerbankou Winner Group nemusíte řešit, které vaše zařízení dobít nejdříve. Díky přítomnosti několika typů USB portů (USB-A, USB-C, micro USB) můžete nabíjet až tři zařízení současně, díky čemuž lze v jednu chvíli doplňovat energii vašeho telefonu, sluchátek i například fotoaparátu. V balení navíc najdete USB-C kabel o délce 30 cm.

Tento kvalitní výrobek Powerbanka WG 10 000mAh, PD, černá od značky s dlouholetou tradicí Winner Group máte možnost sehnat v aktuální nabídce pořád výhodně. Na našich stránkách za 604 Kč.