Powerbanka Baseus 10 000mAh, magnetická, modrá

Powerbanka Baseus Magnetic MagSafe Dodejte svým přenosným zařízením dostatek energie doma i na cestách s pomocí powerbanky s bezdrátovým nabíjením... více informací »
Powerbanka Baseus 10 000mAh
Značka: Baseus
1 115 Kč
Více informací
Powerbanka Baseus Magnetic MagSafe Dodejte svým přenosným zařízením dostatek energie doma i na cestách s pomocí powerbanky s bezdrátovým nabíjením...

Powerbanka Baseus Magnetic MagSafe Dodejte svým přenosným zařízením dostatek energie doma i na cestách s pomocí powerbanky s bezdrátovým nabíjením Baseus Magnetic MagSafe. Ta kromě kabelového podporuje i bezdrátové nabíjení pomocí technologie MagSafe, kompatibilní s přístroji značky Apple, zaujme velkou kapacitou 10 000 mAh, umožňující i několik dobití průměrného smartphonu nebo možností dobíjet až tři zařízení současně. Magnetické nabíjení MagSafe Užijte si všech výhod bezdrátového nabíjení. Kromě rychlého nabíjení pomocí kabelu o výkonu 20 W, podporuje powerbanka i pohodlné bezdrátové nabíjení pomocí technologie MagSafe o výkonu 10 W, které je kompatibilní s novějšími zařízeními značky Apple, včetně telefonů série iPhone 12. Nabíjení až tří zařízení současně Neřešte, které zařízení dobít jako první. Powerbanka Baseus je vybavena rovnou třemi porty v podobě USB i USB-C výstupů, které vám umožní dobíjet až tři zařízení současně bez obav ze zkratu nebo přehřátí. Díky velké kapacitě 10 000 mAh přitom zvládne i dvakrát dobít průměrný mobilní telefon. Kvalitní provedení a LED displej Powerbanka je vyrobena z vysoce kvalitních ABS a polykarbonátových materiálů, zajišťující vysokou odolnost a dlouhou životnost. Na přední straně displeje se nachází velký a přehledný LED displej, zobrazující procentuální stav nabití powerbanky a o bezdrátovém nabíjení vás bude informovat LED indikátor.

Tento kvalitní a levný produkt Powerbanka Baseus 10 000mAh, magnetická, modrá od dodavatele kvalitních produktů Baseus jednoduše naleznete tady teď právě za mimořádně nízkou cenu. Teď za akční cenu 1 115 Kč.