Powerbanka Aligator PB10+ 10000mAh, LiPol, s USB Typ C, černá

Nepřekonatelná baterie Powerbanka od společnosti Xiaomi o kapacitě 10000 mAh je jedinečným zařízením pro dobíjení mobilních... více informací »
Powerbanka Aligator PB10+ 10000mAh
Značka: Aligator
459 Kč
Více informací
Nepřekonatelná baterie Powerbanka od společnosti Xiaomi o kapacitě 10000 mAh je jedinečným zařízením pro dobíjení mobilních...

Nepřekonatelná baterie Powerbanka od společnosti Xiaomi o kapacitě 10000 mAh je jedinečným zařízením pro dobíjení mobilních telefonů, které si zamilujete nejen díky elegantnímu vzhledu. Skvělé vlastnosti Powerbanka Aligator PB10+ disponuje nejen konektorem microUSB portu, ale také USB-C, který se používá čím dál více. O stavu baterie vás budou informovat LED diody, umístěné na horní straně zařízení. Baterie vám dokáže nabít mobilní telefon či jiné zařízení ne pouze jednou, ale i víckrát. Kompaktní rozměry Aligator PB10+ 10000mAh má integrované ochrany proti zkratu, přepětí a dalším negativním vlivům. Díky kompaktním rozměrům a malé váze se pohodlně vejde do kabelky či kapsy batohu. Powerbnaku tak můžete mít stále u sebe.
Unikátní a oblíbený kousek lze koupit bezprostředně na našich stránkách umístěný v kategorii pro mobily! Pořiďte si ještě jiné produkty ze zmíněné sekce ve slevě. Značka Aligator svým zákazníkům nabízí špičkové výrobky Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další kousky od dodavatele Aligator. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Powerbanka Aligator PB10+ 10000mAh, LiPol, s USB Typ C, černá pocházející od značky Aligator jde získat tady nyní téměř zdarma! Výhodně za 459 Kč.