Podložka pod myš Genesis Boron 500 M (NPG-1508)

Vyhrajte každou bitvu Zdolávejte svoje herní soupeře za pomoci designově i funkčně působivé herní podložky pod myš Genesis... více informací »
Podložka pod myš Genesis Boron 500
Značka: Genesis
455 Kč
Více informací
Vyhrajte každou bitvu Zdolávejte svoje herní soupeře za pomoci designově i funkčně působivé herní podložky pod myš Genesis...

Vyhrajte každou bitvu Zdolávejte svoje herní soupeře za pomoci designově i funkčně působivé herní podložky pod myš Genesis Boron 500 M. Díky tkanině se speciální texturou se podložka hodí pro všechny druhy snímačů, umožňuje dokonalou reprodukci pohybů a nabízí dlouhou životnost. Její 7-barevné podsvícení okrajů vám perfektně osvětlí váš herní stůl. Díky tlačítku, které umožňuje přepínání mezi 11 režimy podsvícení si můžete zvolit ten nejoblíbenější. Speciální materiály V nejzuřivějších bitvách počítačových her se může vymstít každé zaškobrtnutí, nebo špatný pohyb. Tato herní podložka je však vytvořena z netřpytivých vláken a hladkého materiálu, který nabízí pohodlné posunutí myši po povrchu a dokonalé zachycení i těch nejrychlejších pohybů. Dolní část podložky je pokryta gumovou protiskluzovou vrstvou, která zajišťuje, že se podložka nebude na stole hýbat a zůstane tam, kde ji dáte. Vyšší trvanlivost podložky navíc zajišťují obšité hrany. Hlavní vlastnosti Druh podložky: Herní Rozměry: 350 x 250 x 4 mm Podsvícení s 11 režimy Materiál spodní strany podložky: Guma Materiál horní vrstvy podložky: Látka Typ povrchu podložky: Speed Úprava okrajů: Obšití
Oblíbený a kvalitní produkt Podložka pod myš Genesis Boron 500 M najdete rovněž tady u nás v kategorii notebooky! Vyberte si ještě další produkty z této populární kategorie za parádní cenu.

Zlevněný kousek Podložka pod myš Genesis Boron 500 M (NPG-1508) od dodavatele s dobrým jménem Genesis snadno pořídíte aktuálně na našich stránkách ve slevě. Výhodně za 455 Kč.