Podložka pod myš Connect IT Biohazard (CMP-1130-SM)

Velký prostor pro pohyb Profesionální podložka herní řady BIOHAZARD určená i pro amatérské hráče. Podložka má měkký,... více informací »
Podložka pod myš Connect
Značka: Connect IT
193 Kč
Více informací
Velký prostor pro pohyb Profesionální podložka herní řady BIOHAZARD určená i pro amatérské hráče. Podložka má měkký,...

Velký prostor pro pohyb Profesionální podložka herní řady BIOHAZARD určená i pro amatérské hráče. Podložka má měkký, příjemný povrch s nadčasovým Biohazard potiskem. Při velikosti herní plochy 320×245 mm vám nikdy nedojde prostor k pohybu. Velkou výhodou je pogumovaná protiskluzová spodní strana a antistatický povrch, po kterém bez problému bude jezdit každá myš. Materiál byl navržen tak, aby odpuzoval vodu a nečistoty. Skvělý materiál Na kvalitní a stylové podložce CONNECT IT BIOHAZARD se projeví pozitivní vlastnosti vaší myši. Moderní materiál, ze kterého je podložka vyrobena, poskytuje myši dobře snímatelný podklad i pro nejjemnější laserové snímání. Dvouvrstvý materiál kombinující protiskluznost na spodní straně a ideální vlastnosti pro myši na vrchní straně se výraznou měrou zaslouží o ideální poměr mezi kontrolou nad myší a skluzem.
Oblíbený a kvalitní produkt Podložka pod myš Connect IT Biohazard (CMP-1130-SM) máte možnost sehnat zrovna tady na našem webu v populární rubrice notebooky. Pořiďte si akční kousky ve zmiňované sekci za výhodnou cenu! Známý výrobce Connect IT má na skladě prvotřídní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete více kousků od značky Connect IT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento vynikající kousek Podložka pod myš Connect IT Biohazard (CMP-1130-SM) od skvělé značky Connect IT lze koupit zde nyní napořád výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 193 Kč.