Podložka pod myš Cobra S (EMP005-S)

Herní podložka pod myš Cobra S Mějte pohyby rychlé jako kobra. Herní podložka pod myš Cobra S patří do herní série Cobra a jako... více informací »
Podložka pod myš Cobra S
Značka: Cobra
93 Kč
Více informací
Herní podložka pod myš Cobra S Mějte pohyby rychlé jako kobra. Herní podložka pod myš Cobra S patří do herní série Cobra a jako...

Herní podložka pod myš Cobra S Mějte pohyby rychlé jako kobra. Herní podložka pod myš Cobra S patří do herní série Cobra a jako taková vám umožní rychle zachytit a zneškodnit nepřítele. Stejně jako Kobra královská, i stejnojmenná podložka se stylovým černo-zeleným designem nabízí špičkovou přesnost pohybů a představuje velké nebezpečí pro každého nepřítele. Tkanina tvořená pro zlepšení pohybu Podložka Cobra S je vyrobena z materiálu, jenž byl zpracován v extrémně vysokých teplotách, díky čemuž dosahuje extrémně hladkého povrchu. Zásluhou toho budou veškeré vaše pohyby dokonale rychlé a přesné. Speciální textura a pletené hrany Pro vaše pohodlí nabízí podložka pod myš pletené hrany. Díky tomu se vaše dlaň nebude cítit unavená ani po náročných herních maratonech. Podložka je vyrobena z dvojité vrstvy směsi bavlněných vláken, díky čemuž zlepšuje citlivost senzoru myši. Lehká a přenosná Vezměte si podložku s sebou kamkoli potřebujete. Podložka se dodává v obalu, do kterého ji můžete kdykoli znovu srolovat a uložit do tašky nebo batohu.
Tento neodolatelný produkt Podložka pod myš Cobra S (EMP005-S) dostanete již dnes na našem webu v kategorii notebooky. Mrkněte na vyjímečné produkty z této kategorie ve výprodejové akci.

Diskontní výrobek Podložka pod myš Cobra S (EMP005-S) od oblíbené značky Cobra můžete dostat tady a teď za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte za 93 Kč.