Plynová varná deska Amica DP 6411 LZX

Chutné vaření pod kontrolou S vestavnou plynovou varnou deskou Amica se vám otevírají nové možnosti, jak připravit jakýkoliv... více informací »
Plynová varná deska Amica DP
Značka: Amica
4 139 Kč
Více informací
Chutné vaření pod kontrolou S vestavnou plynovou varnou deskou Amica se vám otevírají nové možnosti, jak připravit jakýkoliv...

Chutné vaření pod kontrolou S vestavnou plynovou varnou deskou Amica se vám otevírají nové možnosti, jak připravit jakýkoliv pokrm chutně a pod naprostou kontrolou nad celým procesem vaření. Přesvědčte se sami… Trojitý hořák WOK Patří asijská kuchyně mezi vaše favority? Pak vězte, že extra trojitý hořák s nástavcem WOK a výkonem 2,8 kW vám přípravu vašich oblíbených jídel nejen usnadní, ale také výrazně urychlí. Mějte oheň pod kontrolou Varná deska Amica nezná slovo přibližně. Pomocí knoflíku si přesně nastavíte úroveň výkonu hořáku. Volit můžete mezi 9 úrovněmi: menší plamen se hodí pro přípravu dušených pokrmů, zlatou střední cestou se vydáte při vaření zeleniny a nejvyšší výkon využijete při smažení masa a ryb. Pojistky to jistí S bezpečnostními pojistkami vás průvan či překypělá polévka nechají chladnými. Pokud plamen zhasne, automatická ochrana uzavře přívod plynu. Tato vychytávka vám zaručí maximální bezpečnost při vaření. Litinové rošty Na stabilních roštech z litiny se hrnec ani nehne. Navíc je tento materiál velmi odolný a současně je velmi snadné jej udržovat v čistotě. Zachytí se na nich mastnota a zbytky jídla? Rošty vyjměte a nechte myčku, aby odvedla svou práci. Budiž oheň! Jedním zmačknutím a současným otočením knoflíku tuto plynovou desku zapálíte. Jednodušší už to snad ani nemůže být!

Unikátní výrobek Plynová varná deska Amica DP 6411 LZX od spolehlivého výrobce Amica pohodlně dostanete tady teď právě opravdu levně! Ceny již od 4 139 Kč.