Parní generátor Electrolux Renew 800 E8ST1-8EGM

Žehlení snadno a rychle Parní generátor Electrolux Renew 800 E8ST1-8EGM se pyšní speciálními programy, které zajišťují... více informací »
Parní generátor Electrolux Renew
Značka: Electrolux
7 559 Kč
Více informací
Žehlení snadno a rychle Parní generátor Electrolux Renew 800 E8ST1-8EGM se pyšní speciálními programy, které zajišťují...

Žehlení snadno a rychle Parní generátor Electrolux Renew 800 E8ST1-8EGM se pyšní speciálními programy, které zajišťují správnou teplotu a úroveň napařování dle typu tkaniny. Patentovaná technologie PrecisionCare vás nikdy nezklame. Program pro oudoorové oděvy Mějte vždy perfektně vyžehlené i outdoorové oblečení! Parní generátor disponuje programem, který obnovuje voděodolnost oblečení a vy tak budete déle v suchu. Odolná žehlící plocha Žehlicí plocha RESILIUM™ Ski 264 je odolná proti poškrábání a zajišťuje plynulý pohyb po oděvech. Pára je rovnoměrně rozptýlená a vaše oblečení tak bude precizně vyžehlené. Dvojí čištění Odvápňovací box a sběrný kartáček na vodní kámen jsou perfektní kombinací, která dodá parnímu generátoru vyšší účinnost a kvalitnější výsledky žehlení.
Diskontní výrobek lze získat jednoduše na našich stránkách umístěný v rubrice parní generátory. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této populární kategorie za super cenu. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další prověřené produkty od značky Electrolux. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Parní generátor Electrolux Renew 800 E8ST1-8EGM od výrobce Electrolux k dostání tady teď za příznivou cenu! Aktuálně stojí u nás 7 559 Kč.