Parní generátor Electrolux Renew 800 E8ST1-6DBM

Žehlení snadno a rychle Parní generátor Electrolux Renew 800 E8ST1-6DBM se pyšní speciálními programy, které zajišťují... více informací »
Parní generátor Electrolux Renew
Značka: Electrolux
5 670 Kč
Více informací
Žehlení snadno a rychle Parní generátor Electrolux Renew 800 E8ST1-6DBM se pyšní speciálními programy, které zajišťují...

Žehlení snadno a rychle Parní generátor Electrolux Renew 800 E8ST1-6DBM se pyšní speciálními programy, které zajišťují správnou teplotu a úroveň napařování dle typu tkaniny. Patentovaná technologie PrecisionCare vás nikdy nezklame. Program pro oudoorové oděvy Mějte vždy perfektně vyžehlené i outdoorové oblečení! Parní generátor disponuje programem, který obnovuje voděodolnost oblečení a vy tak budete déle v suchu. Odolná žehlící plocha Žehlicí plocha RESILIUM™ Ski 264 je odolná proti poškrábání a zajišťuje plynulý pohyb po oděvech. Pára je rovnoměrně rozptýlená a vaše oblečení tak bude precizně vyžehlené. Dvojí čištění Odvápňovací box a sběrný kartáček na vodní kámen jsou perfektní kombinací, která dodá parnímu generátoru vyšší účinnost a kvalitnější výsledky žehlení.

Ve slevě produkt Parní generátor Electrolux Renew 800 E8ST1-6DBM od výrobce s dobrým jménem Electrolux jednoduše pořídíte momentálně skutečně výhodně. Za bezkonkureční cenu 5 670 Kč.