Parní generátor Electrolux Refine 700 E7ST1-4DB

Parní generátor Electrolux Refine 700 E7ST1-4DB Žehlení snadno a rychle Parní generátor Electrolux Refine 700 E7ST1-4DB​ se pyšní... více informací »
Parní generátor Electrolux Refine
Značka: Electrolux
4 098 Kč
Více informací
Parní generátor Electrolux Refine 700 E7ST1-4DB Žehlení snadno a rychle Parní generátor Electrolux Refine 700 E7ST1-4DB​ se pyšní...

Parní generátor Electrolux Refine 700 E7ST1-4DB Žehlení snadno a rychle Parní generátor Electrolux Refine 700 E7ST1-4DB​ se pyšní speciálními programy, které zajišťují správnou teplotu a úroveň napařování dle typu tkaniny. Patentovaná technologie PrecisionCare vás nikdy nezklame. Program pro oudoorové oděvy Mějte vždy perfektně vyžehlené i outdoorové oblečení! Parní generátor disponuje programem, který obnovuje voděodolnost oblečení a vy tak budete déle v suchu. Odolná žehlící plocha Žehlicí plocha RESILIUM™ Ski 264 je odolná proti poškrábání a zajišťuje plynulý pohyb po oděvech. Pára je rovnoměrně rozptýlená a vaše oblečení tak bude precizně vyžehlené. Čisticí funkce Skvělé výsledky a nenáročná údržba díky odvápňovacímu boxu. Čistší parní stanice je zárukou účinnějšího žehlení.Unikátní a oblíbený produkt Parní generátor Electrolux Refine 700 E7ST1-4DB seženete přímo tady a teď na našem webu v populární sekci parní generátory. Nyní můžete najít nové zboží ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu! V očích zákazníků populární výrobce Electrolux má v nabídce kvalitní sortiment.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Parní generátor Electrolux Refine 700 E7ST1-4DB od značky Electrolux jednoduše naleznete nyní za rozumné peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 4 098 Kč.