Olejový radiátor Guzzanti GZ 411BD, 11 žeber

Výkonný provoz Elektrický olejový radiátor Guzzanti GZ 411BD​ vám zajistí úspornější i efektivnější topení ve vašem pokoji. Díky silnému... více informací »
Olejový radiátor Guzzanti GZ 411BD
Značka: GUZZANTI
2 399 Kč
Více informací
Výkonný provoz Elektrický olejový radiátor Guzzanti GZ 411BD​ vám zajistí úspornější i efektivnější topení ve vašem pokoji. Díky silnému...

Výkonný provoz Elektrický olejový radiátor Guzzanti GZ 411BD​ vám zajistí úspornější i efektivnější topení ve vašem pokoji. Díky silnému příkonu až 2500 W rychle ohřeje celou místnost. K dispozici je také termostat pro úpravu teploty. Kompaktní rozměry společně se čtveřici koleček vám usnadní přemístění. Řada výhod Jednou z výhod olejových radiátorů je především bezúdržbový provoz, jelikož není zapotřebí olej v radiátoru měnit. Velkým plusem je poté i vysoká akumulační schopnost, radiátor totiž hřeje ještě dlouho po vypnutí z elektřiny a potěší vás jistě i bezhlučný provoz, díky čemuž nebudete ničím rušeni. O bezpečí se zde pak stará i ochrana proti přehřátí a převrhnutí a kontrolka zapnutí.

Neodolatelný produkt Olejový radiátor Guzzanti GZ 411BD, 11 žeber od předního výrobce GUZZANTI snadno seženete na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně! Aktuálně za 2 399 Kč.