Odvlhčovač Electrolux EXD20DN4W

Odvlhčovač Electrolux EXD20DN4W Kvalitní vzduch Nadměrná vzdušná vlhkost v našich domovech způsobuje nejen škody na majetku, ale... více informací »
Odvlhčovač Electrolux EXD20DN4W
Značka: Electrolux
6 672 Kč
Více informací
Odvlhčovač Electrolux EXD20DN4W Kvalitní vzduch Nadměrná vzdušná vlhkost v našich domovech způsobuje nejen škody na majetku, ale...

Odvlhčovač Electrolux EXD20DN4W Kvalitní vzduch Nadměrná vzdušná vlhkost v našich domovech způsobuje nejen škody na majetku, ale může ohrozit i naše zdraví. Odvlhčovač vzduchu Electrolux EXD20DN4W si s tím poradí. Efektivně sníží vlhkost v místnosti a tím chrání před nadměrným výskytem roztočů, plísní a pomůže i při problémech dýchacího ústrojí. Je vhodný také pro alergiky. Odvlhčovač v moderním designu je vhodný pro místnosti o velikosti až do 37 m2. Funkce Turbo Určitě oceníte i funkci Turbo, která je vhodná do koupelen, nebo do místnosti kde sušíte prádlo. Kapacita Odvlhčovač EXD20DN4W zvládne zkondenzovat až 3 l vody. Díky šikovné funkci Auto-Stop se nemusíte bát že by voda z nádržky přetekla. Navíc díky přehlednému LED disleji budete mít kvalitu vzduchu vždy pod kontrolou. Režimy odvlhčování U odvlhčovače EXD20DN4W můžete využít funkci časovače s možností nastavení až na 24 hodin. Na výběr máte ze dvou rychlostí. Odvlhčovač je vybaven programem odvlhčování CompactDry, jehož zapnutím se současně aktivuje ionizátor, který zachytí prach a alergeny. Vysoce kvalitní výrobek Odvlhčovač Electrolux EXD20DN4W můžete nakoupit mimo jiné na webu v populární kategorii odvlhčovače! Pořiďte si oblíbené kusy z naší rubriky ve slevě. Přední značka Electrolux vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní výrobky. za rozumné peníze.

Hodně povedený produkt Odvlhčovač Electrolux EXD20DN4W od dodavatele se skvělou pověstí Electrolux jednoduše můžete získat právě teď u nás až neuvěřitelně levně. Akční ceny již od 6 672 Kč.