Odsavač par Guzzanti ORW ECO WHITE

Odsavač par Guzzanti ORW ECO WHITE Odsavač par Guzzanti ORW ECO WHITE se rychle stane nedílnou součástí vaší kuchyně, bez které... více informací »
Odsavač par Guzzanti ORW
Značka: GUZZANTI
11 999 Kč
Více informací
Odsavač par Guzzanti ORW ECO WHITE Odsavač par Guzzanti ORW ECO WHITE se rychle stane nedílnou součástí vaší kuchyně, bez které...

Odsavač par Guzzanti ORW ECO WHITE Odsavač par Guzzanti ORW ECO WHITE se rychle stane nedílnou součástí vaší kuchyně, bez které se jen tak neobejdete. Svým na první pohled elegantním vzhledem snadno zapadne do moderní domácnosti. Díky svému výkonu, který má 3 rychlostní stupně, dokáže odsát až 650 m3 za hodinu. Bez zápachu Jeho součástí je kvalitní tukový filtr, který zachytává mastné výpary. Je lehce omyvatelný a vhodný i do myčky. O dobrou viditelnost se starají LED úsporné žárovky, které skvěle osvětlí vařící plochu pod odsavačem. Ovládání je vybaveno panelem s tlačítky. Horní odtah Guzzanti ORW ECO WHITE umožňuje horní odtah do komína o průměru 150 mm. Je možné použití technologie recirkulace, kde je ovšem potřeba dokoupení vhodného uhlíkového filtru, který se postará o odstranění všech pachů a nečistot.
Ve slevě výrobek Odsavač par Guzzanti ORW ECO WHITE lze zakoupit právě tu na našich stránkách v sekci digestoře! Nyní můžete koupit ještě podobné výrobky z této kategorie v bezva akci.

Velmi oblíbený výrobek Odsavač par Guzzanti ORW ECO WHITE od značky s dobrým jménem GUZZANTI jde nakoupit na našich stránkách v bezva akci. Nyní získáte od 11 999 Kč.