Odsavač par Electrolux LFU215X

Vestavný odsavač par Odsavač par Electrolux LFU215X vám pomůže odstranit znečištěný vzduch, výpary vzniklé při vaření,... více informací »
Odsavač par Electrolux LFU215X
Značka: Electrolux
2 882 Kč
Více informací
Vestavný odsavač par Odsavač par Electrolux LFU215X vám pomůže odstranit znečištěný vzduch, výpary vzniklé při vaření,...

Vestavný odsavač par Odsavač par Electrolux LFU215X vám pomůže odstranit znečištěný vzduch, výpary vzniklé při vaření, mastnotu a vlhkost z kuchyně. Tato vestavná digestoř o šířce 498 mm dosahuje maximálního výkonu odtahu 272 m3 za hodinu, což z ní činí skvělého pomocníka. Pomocí tlačítek nastavíte jednu ze 3 rychlostí odtahu. Účinný filtr Speciální filtr odstraňuje až 98% všech tuků a jiných nečistot. Díky tomu je vzduch v kuchyni podstatně svěžejší a čistější. Zároveň tím zabezpečují třídu A absorbční účinnosti. LED osvětlení Nejnovější modely odsavačů par jsou vybaveny LED osvětlením, které poskytuje vynikající osvětlení varné desky a jejího okolí. Vestavěné LED osvětlení je vysoce efektivní ve srovnání s jinými svítilnami, je blíže k přirozenému světlu s minimálním použitím energie, zatímco jejich životnost je až třikrát delší. Recirkulační digestoř Recirkulační digestoře nasávají páru a vzduch nasycený pachy přes filtr, a potom vrací upravený vzduch zpět do kuchyně. Odsavač odstraňuje pachy z vaření a čistý vzduch je potom recirkulován zpět do kuchyně.

Zlevněný produkt Odsavač par Electrolux LFU215X od skvělé značky Electrolux je k sehnání teď opravdu výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 2 882 Kč.