Odsavač par Electrolux LFP226X

LED osvětlení Užívejte si výhod kvalitního LED osvětlení. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou vám zajistí... více informací »
Odsavač par Electrolux LFP226X
Značka: Electrolux
5 490 Kč
Více informací
LED osvětlení Užívejte si výhod kvalitního LED osvětlení. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou vám zajistí...

LED osvětlení Užívejte si výhod kvalitního LED osvětlení. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou vám zajistí dokonalý přehled. LED osvětlení je navíc oproti klasickému osvětlení energeticky úsporné a má dlouhou životnost. Čistý vzduch bez hluku Elegantní odsavač par vám poskytne dokonalé a téměř neslyšné odsávání nežádoucích pachů. Můžete tak trávit čas v kuchyni, aniž by vás otravoval nepříjemný zvuk odsavače. Účinná recirkulace Recirkulační digestoře nasávají páru a vzduch nasycený pachy přes filtr, a potom vrací upravený vzduch zpět do kuchyně. Odsavač odstraňuje pachy z vaření a čistý vzduch je potom recirkulován zpět do kuchyně.

Tento unikátní kousek Odsavač par Electrolux LFP226X od oblíbené značky Electrolux najdete zde nyní za rozumné peníze! Nyní za 5 490 Kč.