Odsavač par Electrolux LFG516X

Propojení s varnou deskou Hob2Hood® znamená, že varná deska automaticky ovládá nastavení odsavače par. Během vaření upravuje intenzitu odsávání... více informací »
Odsavač par Electrolux LFG516X
Značka: Electrolux
9 756 Kč
Více informací
Propojení s varnou deskou Hob2Hood® znamená, že varná deska automaticky ovládá nastavení odsavače par. Během vaření upravuje intenzitu odsávání...

Propojení s varnou deskou Hob2Hood® znamená, že varná deska automaticky ovládá nastavení odsavače par. Během vaření upravuje intenzitu odsávání buď podle teploty, nebo podle toho, kolik varných zón právě používáte. Můžete se tak více soustředit na přípravu chutných pokrmů. LED osvětlení Bodové LED světlo přehledně osvětlí prostor nad vaší varnou deskou. Nejen, že se vám bude lépe vařit, ale také ušetříte spoustu financí, jelikož LED světlo je velmi úsporné. Tukový filtr Užívejte si čistého vzduchu díky tukovému filtru, který spolehlivě zachytí veškeré nečistoty. V případě zanesení filtru jej můžete snadno omýt, nebo použít nový.

Unikátní produkt Odsavač par Electrolux LFG516X s pečetí kvality od značky Electrolux jednoduše najdete v naší online nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 9 756 Kč.