Odsavač par Electrolux LFC316X

LED osvětlení Užívejte si výhod kvalitního LED osvětlení. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou vám zajistí... více informací »
Odsavač par Electrolux LFC316X
Značka: Electrolux
4 990 Kč
Více informací
LED osvětlení Užívejte si výhod kvalitního LED osvětlení. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou vám zajistí...

LED osvětlení Užívejte si výhod kvalitního LED osvětlení. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou vám zajistí dokonalý přehled. LED osvětlení je navíc oproti klasickému osvětlení energeticky úsporné a má dlouhou životnost. Čistý vzduch bez hluku Elegantní odsavač par vám poskytne dokonalé a téměř neslyšné odsávání nežádoucích pachů. Můžete tak trávit čas v kuchyni, aniž by vás otravoval nepříjemný zvuk odsavače. Jednoduché ovládání Ovládací panel je stylový a díky mechanickým tlačítkům můžete snadno nastavovat odsavač a regulovat odsávání.
Oblíbený a kvalitní kousek Odsavač par Electrolux LFC316X jde pořídit teď tu na našem webu zařazený v sekci digestoře. Vyhledejte si unikátní kousky z této populární kategorie za výprodejovou cenu.

Oblíbený kousek Odsavač par Electrolux LFC316X od přední společnosti Electrolux lze získat právě se slevou. Cena již od 4 990 Kč.