Odsavač par Electrolux EFP60460OX

Odsavač par Electrolux EFP60460OX Odsavač par Electrolux EFP60460OX se rychle stane nedílnou součástí vaší kuchyně, bez které se... více informací »
Odsavač par Electrolux EFP60460OX
Značka: Electrolux
7 299 Kč
Více informací
Odsavač par Electrolux EFP60460OX Odsavač par Electrolux EFP60460OX se rychle stane nedílnou součástí vaší kuchyně, bez které se...

Odsavač par Electrolux EFP60460OX Odsavač par Electrolux EFP60460OX se rychle stane nedílnou součástí vaší kuchyně, bez které se jen tak neobejdete. Na první pohled vás zaujme svým elegantním vzhledem, který snadno zapadne do každé moderní domácnosti. Výkon, který má 3 stupně, dokáže odsát až 647 m3 za hodinu, což vám poskytne čistý vzduch bez zápachu. Hliníkový filtr Jeho součástí je kvalitní hliníkový filtr, který zachytává mastné výpary. Je lehce omyvatelný a vhodný i do myčky. LED osvětlení O dobrou viditelnost se starají LED úsporné žárovky, které skvěle osvětlí vařící plochu pod odsavačem a vy budete mít dokonalý přehled o dění na plotně. Horní odtah Odsavač par Electrolux EFP60460OX nabízí horní odtah do komína o průměru 150 mm. Je možné použití technologie recirkulace, kde je ovšem potřeba dokoupení uhlíkového filtru, který se postará o odstranění všech pachů a nečistot. Ovládání Samotné ovládání odsavače je velice intuitivní a jednoduché. Slouží k němu tlačítka, umístěna na přední části odsávače.
Nový produkt máte možnost nakoupit bez problémů tu na našem webu v populární sekci výsuvné! Mrkněte na zcela nové produkty ze zmíněné sekce za super ceny.

Výjimečný výrobek Odsavač par Electrolux EFP60460OX od značky s dobrým jménem Electrolux najdete v naší online nabídce za super cenu. Na našich stránkách za 7 299 Kč.