Odsavač par Amica SKR 62 OW

Komínový odsavač par Amica SKR 62 OW Elegantní komínový odsavač par SKR 62 OW od renomovaného výrobce Amica potěší ty, kteří mají stylovou... více informací »
Odsavač par Amica SKR 62
Značka: Amica
5 499 Kč
Více informací
Komínový odsavač par Amica SKR 62 OW Elegantní komínový odsavač par SKR 62 OW od renomovaného výrobce Amica potěší ty, kteří mají stylovou...

Komínový odsavač par Amica SKR 62 OW Elegantní komínový odsavač par SKR 62 OW od renomovaného výrobce Amica potěší ty, kteří mají stylovou kuchyň laděnou do světlých tónů. Tato luxusní digestoř v barvě slonové kosti spolehlivě odstraní z vaší kuchyně zápach, kouř i mastnotu ve vzduchu, které jsou vedlejším produktem vaření. Digestoř nabízí maximální rycholost odtahu 635 m3/h, který lze odstupňovat ve 3 rychlostních režimech. Klasické tlačítkové ovládání je snadno ovladatelné pro majitele jakéhokoliv věku. Hluková hladina se nepřehoupne přes 70 dB, což vás nebude při pobytu v kuchyni nikterak obtěžovat. Se svými rozměry a vlastnostmi je tento odsavač par vhodný především pro středně velké domácnosti. Průměr odtahu činí 150 mm. LED osvětlení Dvě energeticky nenáročné LED diody o výkonu 3 W slouží k osvětlení varné plochy a usnadní vám práci v kuchyni ve večerních hodinách. Uhlíkové filtry Hliníkový tukový filtr pro odtah do komína je obsažen v balení. K dosažení ještě efektivnějšího pohlcování pachů dosáhnete pomocí 2 uhlíkových filtrů KF 17191, které je třeba dokoupit.

Tento zlevněný výrobek Odsavač par Amica SKR 62 OW od výrobce se zárukou kvality Amica můžete nakoupit nyní ve výprodejové akci! Právě teď za cenu 5 499 Kč.