Odsavač par Amica SKR 62 AB

Komínový odsavač par Amica SKR 62 AB Komínový odsavač par AMICA SKR 62 AB spolehlivě odstraní z vaší kuchyně zápach, kouř i mastnotu ve vzduchu,... více informací »
Odsavač par Amica SKR 62
Značka: Amica
5 499 Kč
Více informací
Komínový odsavač par Amica SKR 62 AB Komínový odsavač par AMICA SKR 62 AB spolehlivě odstraní z vaší kuchyně zápach, kouř i mastnotu ve vzduchu,...

Komínový odsavač par Amica SKR 62 AB Komínový odsavač par AMICA SKR 62 AB spolehlivě odstraní z vaší kuchyně zápach, kouř i mastnotu ve vzduchu, které jsou vedlejším produktem vaření. Je vyroben v luxusním antracitovém provedení, které se může snadno stát jedním z nejstylovějších kousků ve vaší domácnosti. Tato výkonná digestoř nabízí maximální odtah až 635 m3/h, který lze odstupňovat ve 3 rychlostních režimech. Klasické tlačítkové ovládání je snadno ovladatelné pro majitele jakéhokoliv věku. Hluková hladina se nepřehoupne přes 70 dB, což vás nebude při pobytu v kuchyni nikterak obtěžovat. Se svými rozměry a vlastnostmi je tento odsavač par vhodný především pro středně velké domácnosti. Průměr odtahu činí 150 mm. LED osvětlení Dvě energeticky nenáročné LED diody o výkonu 3 W slouží k osvětlení varné plochy a usnadní vám práci v kuchyni ve večerních hodinách. Uhlíkové filtry Hliníkový tukový filtr pro odtah do komína je obsažen v balení. K dosažení ještě efektivnějšího pohlcování pachů dosáhnete pomocí 2 uhlíkových filtrů KF 17191, které je třeba dokoupit.

Levný produkt Odsavač par Amica SKR 62 AB od značky se zárukou kvality Amica máte možnost získat u nás teď téměř zdarma. Zboží pořídíte teď u nás za 5 499 Kč.