Odsavač par AEG DBE5961HG

Šetrný k vaší peněžence Odsavač par AEG DBE5961HG spadá do energetické třídy A, která vám zajistí úsporu peněz. Výkonný... více informací »
Odsavač par AEG DBE5961HG
Značka: AEG
17 091 Kč
Více informací
Šetrný k vaší peněžence Odsavač par AEG DBE5961HG spadá do energetické třídy A, která vám zajistí úsporu peněz. Výkonný...

Šetrný k vaší peněžence Odsavač par AEG DBE5961HG spadá do energetické třídy A, která vám zajistí úsporu peněz. Výkonný motor a nízká spotřeba energie je ideální kombinace pro spokojenou domácnost. Systém Hob2Hood Bezdrátové propojení odsavače par s varnou deskou vám se o vše postará i bez vás. Jakmile zahájíte vaření, odsavač automaticky rozsvítí světla a spustí odtah v odpovídající intenzitě. LED osvětlení Užívejte si výhod kvalitního LED osvětlení. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou vám zajistí dokonalý přehled. LED osvětlení je navíc oproti klasickému osvětlení energeticky úsporné a má dlouhou životnost. Čistý vzduch bez hluku Elegantní odsavač par disponuje jedinečnou technologií Breeze, která zajistí dokonalé a téměř neslyšné odsávání nežádoucích pachů. Můžete tak trávit čas v kuchyni, aniž by vás otravoval nepříjemný zvuk odsavače.

Akční a ve slevě produkt Odsavač par AEG DBE5961HG od společnosti s úžasnou pověstí AEG můžete pořídit u nás teď opravdu výhodně. Ceny od 17 091 Kč.