Odsavač par AEG DBB4950M

Svěží a čistá kuchyně Speciální materiál filtru zajišťuje účinnější a rychlejší provoz odsavače par. Filtr nemusíte... více informací »
Odsavač par AEG DBB4950M
Značka: AEG
10 490 Kč
Více informací
Svěží a čistá kuchyně Speciální materiál filtru zajišťuje účinnější a rychlejší provoz odsavače par. Filtr nemusíte...

Svěží a čistá kuchyně Speciální materiál filtru zajišťuje účinnější a rychlejší provoz odsavače par. Filtr nemusíte měnit, po vyčištění se dá použít opakovaně. Vaše kuchyně tak bude vždy vonět čistotou. LED osvětlení Užívejte si výhod kvalitního LED osvětlení. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou vám zajistí dokonalý přehled. LED osvětlení je navíc oproti klasickému osvětlení energeticky úsporné a má dlouhou životnost. Účinná recirkulace Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte jednoduše funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. U recirkulace přidáte za tukový filtr i uhlíkový, který pohlcuje pachy. Vzduch se přečistí a fouká zpět do místnosti.

Kvalitní a oblíbený kus Odsavač par AEG DBB4950M od top výrobce AEG pohodlně seženete tady a teď pořád výhodně! Aktuálně za super cenu 10 490 Kč.