Ochlazovač vzduchu Concept OV5210, 3v1

Ochlazovač vzduchu Concept OV5210 3 v 1: ochlazovač, ventilátor, zvlhčovač Ochlazovač vzduchu OV5210 budete v rozpálených letních... více informací »
Ochlazovač vzduchu Concept OV5210
Značka: CONCEPT
3 999 Kč
Více informací
Ochlazovač vzduchu Concept OV5210 3 v 1: ochlazovač, ventilátor, zvlhčovač Ochlazovač vzduchu OV5210 budete v rozpálených letních...

Ochlazovač vzduchu Concept OV5210 3 v 1: ochlazovač, ventilátor, zvlhčovač Ochlazovač vzduchu OV5210 budete v rozpálených letních dnech doslova milovat. Nahradí práci hned tří přístrojů: ochlazovače, ventilátoru a zvlhčovače. Funkce ochlazování vpustí do místnosti proud příjemně studeného vzduchu a ventilátor během chvilky promění horký vzduch na svěží vánek. Zvlhčovači, který funguje na principu odpařování vody, je ochlazený vzduch zároveň i zvlhčený, což je pro lidské tělo mnohem zdravější než suchý vzduch z běžné klimatizace. Rychlé ochlazení Přístroj prohání vzduch přes vodní filtry, který jej ochladí. Stačí naplnit nádržku vodou. Pokud chcete vzduch ještě více ochladit, stačí přidat k vodě chladící náplně, které jsou součástí balení. Zásobník s ukazatelem vodní hladiny má objem 7 l. Pokud ho vyjmete nebo bude prázdný, přístroj se automaticky vypne. Režimy na míru Ochlazovač nabízí 4 rychlosti proudění vzduchu a 3 provozní režimy. Normální režim chladí konstantě na nastavenou intenzitu. Přirozený režim mění rychlost proudění vzduchu a simuluje jemný vánek. Během nočního režimu rychlost proudění vzduchu automaticky klesne na nejnižší stupeň, takže vás přístroj nebude rušit. Nechybí ani funkce časovače, který můžete nastavit v rozmezí od 30 minut do 10 hodin. Volitelná je i funkce oscilace, která zahájí otáčení ventilátoru a tím urychluje cirkulaci vzduchu v místnosti. Jednoduché ovládání Ochlazovač můžete snadno ovládat pomocí panelu na těle spotřebiče nebo dálkovým ovladačem. Každá funkce má své vlastní tlačítko, takže ovládání je velmi snadné a intuitivní. Jednoduše tak zvolíte intenzitu proudění vzduchu, otáčení, chladný/vlhký vzduch, časovač nebo provozní režim. Nastavené hodnoty můžete kontrolovat na přehledném LED displeji. Snadná manipulace Stabilní kruhová základna zajišťuje maximální bezpečnost během provozu a zabraňuje nechtěnému převrhnutí. Přístroj disponuje pojezdovými kolečky, díky kterým ho snadno přemístíte z místnosti do místnosti. Navíc je tu praktický držák, na který navinete přívodní kabel, aby vám nepřekážel.

Povedený kousek Ochlazovač vzduchu Concept OV5210, 3v1 od výrobce se zárukou kvality CONCEPT snadno můžete získat právě teď v nabídce ve výprodejové akci! Nabídky od 3 999 Kč.