Nůž na zeleninu Victorinox VX67603

Nůž na zeleninu Victorinox VX67603 Švýcarská značka Victorinox má svoje počátky už v roce 1884 a od té doby se výrazně rozrostla, vyrábí celou... více informací »
Nůž na zeleninu Victorinox
Značka: Victorinox
148 Kč
Více informací
Nůž na zeleninu Victorinox VX67603 Švýcarská značka Victorinox má svoje počátky už v roce 1884 a od té doby se výrazně rozrostla, vyrábí celou...

Nůž na zeleninu Victorinox VX67603 Švýcarská značka Victorinox má svoje počátky už v roce 1884 a od té doby se výrazně rozrostla, vyrábí celou řadu produktů a také expanduje do celého světa. Známá je především pro svůj originální švýcarský vojenský nůž, ale v nabídce má také příbory, hodinky, cestovní vybavení nebo parfémy. Jde o zavedenou společnost, která se pyšní prvotřídní kvalitou svých výrobků. Kvalitní zpracovnání Nepostradatelnými pomocníky každé domácnosti a konkrétně každé kuchyně jsou bezesporu nože. Existují různé nože pro vykosťovaní kuřete, pro krájení pečiva, speciální nože na sýry a další, vyrábí se jich prostě opravdu široká škála a bez nich si naši kuchyni už ani nedokážeme představit. Tento nůž je určen pro krájení ovoce a zeleniny a můžete se spolehnout, že manipulace s ním bude maximálně pohodlná. Jeho čepel měří 8 cm, rukojeť je vyrobena z plastu a po práci jej můžete bez starostí vložit do myčky nádobí.

Hodně žádaný kousek Nůž na zeleninu Victorinox VX67603 od společnosti Victorinox jednoduše můžete pořídit zde nyní se slevou! Nyní pořídíte za 148 Kč.