Nůž na zeleninu Victorinox VX67601

Nůž na zeleninu Victorinox VX67601 Švýcarská značka Victorinox má svoje počátky už v roce 1884 a od té doby se výrazně rozrostla, vyrábí celou... více informací »
Nůž na zeleninu Victorinox
Značka: Victorinox
148 Kč
Více informací
Nůž na zeleninu Victorinox VX67601 Švýcarská značka Victorinox má svoje počátky už v roce 1884 a od té doby se výrazně rozrostla, vyrábí celou...

Nůž na zeleninu Victorinox VX67601 Švýcarská značka Victorinox má svoje počátky už v roce 1884 a od té doby se výrazně rozrostla, vyrábí celou řadu produktů a také expanduje do celého světa. Známá je především pro svůj originální švýcarský vojenský nůž, ale v nabídce má také příbory, hodinky, cestovní vybavení nebo parfémy. Jde o zavedenou společnost, která se pyšní prvotřídní kvalitou svých výrobků. Kvalitní zpracovnání Nepostradatelnými pomocníky každé domácnosti a konkrétně každé kuchyně jsou bezesporu nože. Existují různé nože pro vykosťovaní kuřete, pro krájení pečiva, speciální nože na sýry a další, vyrábí se jich prostě opravdu široká škála a bez nich si naši kuchyni už ani nedokážeme představit. Tento nůž je určen pro krájení ovoce a zeleniny a můžete se spolehnout, že manipulace s ním bude maximálně pohodlná. Jeho čepel měří 8 cm, rukojeť je vyrobena z plastu a po práci jej můžete bez starostí vložit do myčky nádobí.

Nejprodávanější produkt Nůž na zeleninu Victorinox VX67601 od populárního výrobce Victorinox snadno můžete najít nyní za příznivou cenu! K sehnání zrovna v akci za 148 Kč.