Notebook Lenovo IP 1 14″ N4020 4GB, SSD 64GB, 81VU008XCK

Notebook navržený pro vás Lenovo IdeaPad 1 Nový model společnosti Lenovo je navržený pro každodenní pracovní činnosti i zábavu a díky tomu, že se... více informací »
Notebook Lenovo IP 1 14"
Značka: Lenovo
6 780 Kč
Více informací
Notebook navržený pro vás Lenovo IdeaPad 1 Nový model společnosti Lenovo je navržený pro každodenní pracovní činnosti i zábavu a díky tomu, že se...

Notebook navržený pro vás Lenovo IdeaPad 1 Nový model společnosti Lenovo je navržený pro každodenní pracovní činnosti i zábavu a díky tomu, že se nechlubí další řadou zbytečností, je osazen i více než přívětivou cenovkou. Za skvělou cenu tak dostanete dostatečný výkon i výdrž, krásný obraz i perfektní zvuk, a navíc dokonalé bezpečí. Plynulý chod Model IdeaPad 1 je osazen procesorem od Intelu, který nabízí více než dostatečný výkon pro všechny kancelářské aplikace, které si můžete bezpečně otevřít najednou, protože zvládá i náročný multitasking. Bleskový disk SSD zase zabezpečí startování i načítání z režimu spánku doslova během okamžiku. Zábava bez omezení Přehledný displej s FHD rozlišením krásně zobrazí všechny dokumenty, tabulky, ale i filmy nebo streamovaná videa. Ta navíc doprovodí dokonalý zvuk podpořený technologií Dolby Audio. Ať už tak notebook využijete ke sledování, poslechu nebo pořádání videohovorů, máte postaráno o perfektní kvalitu. Maximální bezpečí Notebook disponuje nejnovějším operačním systémem Windows 10, který přináší nové a uživatelsky příznivé prostředí. Dále oceníte i velké množství portů (2x USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3,5 mm audio Jack nebo čtečka paměťových karet), skrze něž si lze připojit rozličné množství vašich přístrojů. A pokud preferujete bezdrátové připojení, rychlá Wi-Fi a Bluetooth 4.2 vždycky přijdou vhod.

Nový produkt Notebook Lenovo IP 1 14" N4020 4GB, SSD 64GB, 81VU008XCK od oblíbené značky se zárukou kvality Lenovo můžete nakoupit na našich stránkách teď právě extra výhodně! Právě nyní za 6 780 Kč.