Notebook Lenovo IdeaPad 3 15ITL6

Spolehlivý notebook Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 (82H800QUCK) Notebook od společnosti Lenovo je navržený pro každodenní pracovní činnosti i zábavu a díky... více informací »
Notebook Lenovo IdeaPad 3
Značka: Lenovo
10 925 Kč
Více informací
Spolehlivý notebook Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 (82H800QUCK) Notebook od společnosti Lenovo je navržený pro každodenní pracovní činnosti i zábavu a díky...

Spolehlivý notebook Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 (82H800QUCK) Notebook od společnosti Lenovo je navržený pro každodenní pracovní činnosti i zábavu a díky tomu, že se nechlubí další řadou zbytečností, je osazen i více než přívětivou cenovkou. Za skvělou cenu tak dostanete dostatečný výkon i výdrž, krásný obraz i perfektní zvuk, a navíc dokonalé bezpečí. Báječný výkon Procesor Intel Pentium dodá přístroji dostatečný výkon, abyste si mohli užít vaše oblíbené aplikace i filmy. To je navíc ještě doprovázeno příjemnou operační pamětí s 8 GB a rychlým SSD o kapacitě 256 GB. Příjemný obraz Lenovo IdeaPad 3 je obdařen obrazovkou o velikosti 15,6“ a úzkými rámečky, takže se můžete dostatečně vynadívat na každý svůj oblíbený pořad. Celek pak doplní dvojice reproduktorů s Dolby Audio, které dodají každé zábavě ten potřebný zvuk. Webkamera s krytem Součástí přístroje je i webkamera, skrze kterou můžete pohodlně mluvit s vašimi kamarády a známými. Jakmile skončíte, skrze fyzickou krytku ji schováte. Nebudete se tedy muset obávat, že by vás mohl někdo sledovat. Dva režimy S Lenovo Ideapad 3 si také skrze funkcí Q-Control můžete vybrat mezi dvěma chody notebooku ten, který vám zrovna vyhovuje. Režim Max disponuje skvělým výkonem, zatímco Stealth zase příjemným tichým chodem.

Tento výjimečný produkt Notebook Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 od značky s dlouholetou historií Lenovo můžete získat tady teď právě levně! Výhodně za cenu 10 925 Kč.