Notebook Lenovo G2 15,6″ R5 8GB, SSD 256GB, 82KD000NCK

Lehký a zabezpečený Lenovo V15 G2 Elegantní notebook od Lenova je jako dělaný pro každodenní práci. Výkonný procesor od AMD i grafika Radeon mu... více informací »
Notebook Lenovo G2 15
Značka: Lenovo
12 787 Kč
Více informací
Lehký a zabezpečený Lenovo V15 G2 Elegantní notebook od Lenova je jako dělaný pro každodenní práci. Výkonný procesor od AMD i grafika Radeon mu...

Lehký a zabezpečený Lenovo V15 G2 Elegantní notebook od Lenova je jako dělaný pro každodenní práci. Výkonný procesor od AMD i grafika Radeon mu zajistí přirozené fungování. A pokud jej chcete využívat ve firmách, zajisté oceníte i užitečný software pro zabezpečení i dostatečné množství portů. Skvělý a výkonný Jádrem celého notebooku je výkonný procesor AMD Ryzen i grafika Readeon, kteří se hravě poperou s nejednou operací. K tomu ještě připočítejte operační paměť 8 GB a rychlé SSD o 256 GB. S touto kombinací se můžete spolehnout, že vám i multitasking půjde zcela hladce a plynule. Přenese jej kamkoliv Nebudete muset řešit, že vás bude Lenovo G2 zbytečně tížit, ani zabírat místo v batohu. S vahou 1,7 kg a tělem tenkým 19,9 mm se úspěšně vejde kamkoliv a rozhodně se jen tak nepronese. Černá barva mu navíc dodá skutečně elegantní vzezření, tudíž se vyjímat v každém pokoji. FHD rozlišení bez rušení Úzké rámečky zajistí, že vás při používání notebooku Lenovo G2 nebude absolutně nic rušit, jelikož obrazovka totiž zabírá 88 % k tělu přístroje. K tomu se můžete těšit na 15,6“ úhlopříčku, kterou doplňuje velice příjemné FullHD rozlišení. Antireflexní úprava i jas 300 nitů zase zajistí, že budete moci pohodlně sledovat vaše oblíbené filmy i při vyšší míře slunečního svitu. Skvělá konektivita i zabezpečení Pro ideální audio zážitek disponuje dvojicí 1,5W reproduktorů opatřených technologií Dolby Audio. Zároveň má příjemné množství portů, takže si přes vaše USB i HDMI snadno připojíte, co bude třeba. A pro větší pocit soukromí přijde vhod užitečná krytka na kameru i data šifrující software Trust Platform Module (TPM).

Nejprodávanější produkt Notebook Lenovo G2 15,6" R5 8GB, SSD 256GB, 82KD000NCK od značky s tradicí a dobrou pověstí Lenovo jde koupit na našich stránkách teď pořád výhodně. Právě teď jen za 12 787 Kč.