Notebook HP Pavilion x360 14-dw0001nc 14″ i3 8GB, SSD 512GB

Konvertibilní notebook HP Pavilion x360 Jedinečný notebook z dílny výrobce HP se vám přizpůsobí v jakémkoliv ohledu. Jeho doménou je totiž... více informací »
Notebook HP Pavilion x360 14-dw0001nc 14" i3 8GB
Značka: HP
15 624 Kč
Více informací
Konvertibilní notebook HP Pavilion x360 Jedinečný notebook z dílny výrobce HP se vám přizpůsobí v jakémkoliv ohledu. Jeho doménou je totiž...

Konvertibilní notebook HP Pavilion x360 Jedinečný notebook z dílny výrobce HP se vám přizpůsobí v jakémkoliv ohledu. Jeho doménou je totiž konvertibilní konstrukce, pomocí které můžete klávesnici protočit až o 360° a nastavit si tak laptop, přesně jak potřebujete. Konvertibilní režimy Laptop Tradiční režim. Ideální pro práci nebo kdykoliv potřebujete mít po ruce plnohodnotnou klávesnici. Tablet Maximální pohodlí. Ten nejlepší režim, pokud se rozhodnete pro ovládání stylusem nebo si chcete zahrát nějakou oddechovou hru. Otočený Klávesnice jde z cesty. Jakmile po práci přijde řada za zábavu a relax, můžete jednoduše otočit klávesnici dozadu a lenošit u videí. Stan Perfektní stabilita. Režim s nejlepší stabilitou využijete například, pokud si budete chtít prohlédnout fotky nebo se s nimi pochlubit ostatním. Pro práci i zábavu Perfektní podívaná Už na samotný notebook se díky jeho elegantnímu designu krásně kouká. Po jeho otevření vás navíc ohromí displej s minimálním rámečkem přesně posledních trendů. Nejen, že skvěle vypadá, ale notebook je díky tomu mnohem kompaktnější. I samotný displej se pak dokáže pochlubit vysokým rozlišením a bohatými barvami, díky čemuž perfektně zobrazí vše, od tabulek, až po filmy. Vysoký výkon Pro hladký běh všech aplikací je notebook vybaven nejnovějším procesorem Intel Core desáté generace. Kromě toho je velkým lákadlem i bleskový SSD disk, který se chlubí mnohanásobně rychlejšími načítacími časy pro celý systém i nainstalované aplikace. Samozřejmostí u cestovního notebooku je i dlouhá výdrž baterie. Full HD rozlišení Displej s detailním rozlišením USB 3.1, USB-C Bleskové připojení periferií i přenos souborů Až 11 hodin výdrže Baterie pro celodenní vytížení Intel Core i3 1005G1 Procesor Intel desáté generace 8 GB RAM Operační paměť DDR4 pro svižný běh 512 GB SSD Ultra rychlý disk s velkou kapacitou Všechno je jednodušší Neuvěřitelné audio Zvuk vám na vašem notebooku zprostředkují duální reproduktory umístěné nad klávesnicí, které jsou navíc obohacené o technologii HP Audio Boost. Třešničkou na dortu je pak spolupráce se světoznámou společností Bang&Olufsen, díky které se můžete bezpěčně spolehnout na naprosto špičkové audio. Propracované ovládání S dotykovou obrazovkou laptopu bude radost pracovat. Zajistí to zejména podpora více dotyků, díky čemuž můžete s radostí kreslit, psát, měnit barvy, přidávat obrázky a celou plejádu dalších věcí s maximální pohodlností. Navíc vám nic nebraní ani pořídit a používat stylus. Možnosti připojení I přes svou tenkou konstrukci najdete na laptopu všechny porty, které byste mohli potřebovat.

Nový produkt Notebook HP Pavilion x360 14-dw0001nc 14" i3 8GB, SSD 512GB od výrobce s dlouholetou historií HP pohodlně nakoupíte na našich stránkách za výhodnou cenu! V akci za 15 624 Kč.