Nabíječka WG 2xUSB, 40W, bílá

Síťová nabíječka Winner Group Dejte sbohem zdlouhavému čekání a dobíjejte váš mobilní telefon nebo jiná přenosná zařízení rychleji než kdy... více informací »
Nabíječka WG 2xUSB
Značka: Winner Group
479 Kč
Více informací
Síťová nabíječka Winner Group Dejte sbohem zdlouhavému čekání a dobíjejte váš mobilní telefon nebo jiná přenosná zařízení rychleji než kdy...

Síťová nabíječka Winner Group Dejte sbohem zdlouhavému čekání a dobíjejte váš mobilní telefon nebo jiná přenosná zařízení rychleji než kdy dříve s pomocí síťové nabíječky Winner Group. Šikovná nabíječka do sítě nejenže dodá pomocí USB-C portu energii vašemu telefonu, tabletu nebo notebooku, ale díky podpoře technologie rychlého nabíjení Power Delivery 3.0 zkrátí čas nutný k dobíjení na minimum. Kompaktní společník na cesty Stylová a kompaktní síťová nabíječka Winner Group se stane ideálním pomocníkem pro dobíjení vašich přenosných zařízení doma, na dovolené i v práci. Prostřednictvím svého USB-C portu zajišťuje doplnění energie pro váš mobilní telefon, fotoaparát, tablet nebo notebook v pohodlí domova i na cestách, přičemž díky jejím skromným rozměrům si vždy najde svoje místo v batohu nebo kabelce. Rychlé dobití vašeho telefonu Zapomeňte na zdlouhavé čekání na dobití vašeho telefonu. Svůj mobil nyní zvládnete s pomocí síťové nabíječky Winner Group dobít ještě před svým odchodem do práce. Hlavní zásluhu na tom má technologie Power Delivery 3.0 se vstupním napětím až 20 W, zajišťující mnohem rychlejší dobíjení, než pomocí standardní nabíječky.

Kvalitní výrobek Nabíječka WG 2xUSB, 40W, bílá od známého výrobce Winner Group je dostupný v aktuální nabídce za skvělou cenu. Právě teď jen za 479 Kč.