Naběračka na špagety de Buyer 270109, nerez/bukové dřevo

DeBuyer 270109 Naběračka na špagety, nerez/bukové dřevo Nerez & Buk Naběračka na špagety od společnosti DeBuyer vás na první... více informací »
Naběračka na špagety de
Značka: De Buyer
539 Kč
Více informací
DeBuyer 270109 Naběračka na špagety, nerez/bukové dřevo Nerez & Buk Naběračka na špagety od společnosti DeBuyer vás na první...

DeBuyer 270109 Naběračka na špagety, nerez/bukové dřevo Nerez & Buk Naběračka na špagety od společnosti DeBuyer vás na první pohled zaujme svým moderním designem, který kombinuje nerez a bukové dřevo. Specifickou součástí tohoto kuchyňského nádobí je rukojeť chráněna včelím voskem. Praktický pomocník Naběračka je navržena tak, aby s ní bylo možné lehce manipulovat, když si budete připravovat váš oblíbený recept na špagety. Navíc obsahuje praktickou dírku uprostřed, pomocí níž budete schopni odměřit jednu porci těstovin. Není vhodné pro mytí v myčce.

Tento zlevněný kus Naběračka na špagety de Buyer 270109, nerez/bukové dřevo od výrobce s dlouholetou historií De Buyer můžete koupit právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. Ceny již od 539 Kč.