Myš mini WG3, bezdrátová, bílá

Bezdrátová myš WG3 Užijte si pohodlnou práci na vašem stolním počítači nebo notebooku s bezdrátovou myší WG3, se kterou se zcela zbavíte... více informací »
Myš mini WG3
Značka: Winner Group
242 Kč
Více informací
Bezdrátová myš WG3 Užijte si pohodlnou práci na vašem stolním počítači nebo notebooku s bezdrátovou myší WG3, se kterou se zcela zbavíte...

Bezdrátová myš WG3 Užijte si pohodlnou práci na vašem stolním počítači nebo notebooku s bezdrátovou myší WG3, se kterou se zcela zbavíte otravných kabelů. Stylová myš s tenkým provedením v bílé barvě zaujme miniaturním USB přijímačem pro rychlé a snadné připojení, symetrickým tvarem, který skvěle sedne levákům i pravákům nebo tichými tlačítky. Zbavte se zbytečných kabelů Bezdrátová myš WG3 se stane ideálním pomocníkem do kanceláře i domů. Díky jejímu bezdrátovému provedení se nejenže zbavíte překážejících kabelů, ale pomocí miniaturního USB přijímače s funkcí Plug & Play ji jednoduše připojíte k PC nebo notebooku a můžete se okamžitě pustit do práce bez složité instalace. Vhodná pro leváky i praváky Užijte si příjemnou práci i po hodinách v kanceláři. Se svým tenkým a symetrickým designem padne myš do ruky levákům i pravákům a zajistí maximální produktivitu i komfort při práci. Tichá tlačítka navíc zajistí, že při práci nebudete rušit svoje okolí zbytečným hlukem.

Tento velmi žádaný produkt Myš mini WG3, bezdrátová, bílá od společnosti se zárukou kvality Winner Group máte možnost koupit nyní za zcela nejnižší cenu! Teď v akci 242 Kč.